Z ogromną radością pragnę poinformować, że już kolejny raz słuchaczka naszej szkoły – Medycznej Szkoły Zawodowej w Zielonej Górze zwyciężyła w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MAKIJAŻU O „BURSZTYNOWĄ POMADKĘ”.

Dnia  8 kwietnia 2011 roku odbył się V Ogólnopolski Konkurs Makijażu  o Bursztynową Pomadkę. 18-cie uczestniczek konkursu z całej Polski (Gdańsk, Gdynia, Warszawa, Gorzów Wlkp., Zielona Góra...) zmagało się z bardzo trudnym tematem „Bursztynowa wiosna”. Ale to nasza słuchaczka zachwyciła i urzekła komisję sędziowską  wykazując się najwyższymi umiejętnościami manualnymi, precyzją wykonania  oraz pomysłowością   w wykonaniu makijażu artystycznego.

Zwyciężczynią konkursu i właścicielką statuetki została Joanna Szwajkowska słuchaczka I-go roku, natomiast jej wspaniałą modelką była Agata Szwajkowska.
Gratulujemy naszej słuchaczce i życzymy dalszych sukcesów !!!

KOLEJNE PRESTIŻOWE ZWYCIĘSTWO!!!!

To już drugi raz słuchaczka naszej szkoły zwyciężyła w Ogólnopolskim Konkursie „O BURSZTYNOWĄ POMADKĘ”.

Dnia8 kwietnia 2011roku odbył się V Ogólnopolski Konkurs Makijażuo Bursztynową Pomadkę . 18-cie uczestniczek konkursu z całej Polski ( Gdańsk, Gdynia, Warszawa, Gorzów Wlkp., Zielona Góra...) zmagało się z bardzo trudnym tematem „Bursztynowa wiosna”. Ale to nasza słuchaczka zachwyciła i urzekła komisję sędziowskąwykazując się najwyższymi umiejętnościami manualnymi, precyzją wykonaniaoraz pomysłowościąw wykonaniu makijażu artystycznego.

Wlaścicielką statuetki została Joanna Szwajkowska słuchaczka I-go roku, natomiast jej wspaniałą modelką była Agata Szwajkowska.

Gratulujemy naszej słuchaczce i życzymy dalszych sukcesów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!