Medyczna Szkoła Zawodowa w Zielonej Górze, sekretariat, ul. Ułańska 2 (III piętro), 65-033 Zielona Góra zapisy do szkoły: tel. 504 243 416, 502 070 034, zapisy online, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tylko w naszej szkole na kierunku technik usług kosmetycznych zapewnimy Ci:
- najnowocześniejsze i najlepiej wyposażone pracownie kosmetyki z aparatami do ultradźwięków, mikrodermabrazji, peelingu kawitacyjnego, światłolecznictwa, elektrolecznictwa, pressoterapii, endermologii, masażu gorącymi kamieniami, stemplami, pędzelkami,
- najlepszą kadrę profesjonalnych i  najbardziej doświadczonych nauczycieli egzaminatorów OKE (u nas zdawalność wynosi 100%),
- jako jedyni zapewniamy dodatkowe specjalizacje z makijażu z elementami wizażu  i z stylizacji płytki paznokciowej z certyfikatem kwalifikacji,
- jako jedyni zapewniamy bezpłatne kosmetyki przez cały okres kształcenia najlepszych profesjonalnych firm jak: CLARENA, NOREL, APIS, KRYOLAN,
- organizację praktyk zawodowych w najlepszych profesjonalnych gabinetach kosmetycznych,
- profesjonalne pokazy firm kosmetycznych potwierdzane certyfikatami  uczestnictwa (JADWIGA , APIS, BIELENDA, CLARENA, THALGO, NOREL, JANSSEN, BEK I BEK, CHERMINE ROSSE, KARAJA, CHRISTINA, SKEYNDOR, GEHWOL, KLAPP  PROFESJONAL),
- elektroniczny dostęp do materiałów dydaktycznych,
- jedyny  w Polsce CERTYFIKAT JAKOŚCI UMIEJĘTNOŚCI.

zapraszamy na nasz profil na facebooku zapraszamy na nasz profil na facebooku


Przyjęcie do szkoły tel. 504 243 416, 502 070 034, formularz www zapisu do szkoły, email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. na kierunek technik usług kosmetycznych
następuje po złożeniu podania i podpisaniu umowy cywilno-prawnej określającej warunki odbywania kształcenia - ilość miejsc na kierunek jest ograniczona, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

96% słuchaczy naszej szkoły na II roku wydziału technik usług kosmetycznych zdało egzamin zawodowy w 2013 r.

68% słuchaczy naszej szkoły na I roku wydziału technik usług kosmetycznych zdało egzamin zawodowy w 2013 r.

Na ręce naszych wspaniałych absolwentów składamy serdeczne gratulacje.


100% słuchaczy naszej szkoły zdało egzamin zawodowy w 2012 r.

 

Na ręce naszych wspaniałych absolwentów składamy serdeczne gratulacje.

Zapraszamy do zapoznania się z zdjęciami z jednego z pierwszych kursów SEMI-PERMANENTNEGO PRZEDŁUŻANIA I ZAGĘSZCZANIA RZĘS METODĄ "JEDEN DO JEDEN".

 

4 listopada br. w Zespole Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze odbyły się międzyszkolne  mistrzostwa w makijażu artystycznym. Tematem tegorocznego konkursu były „Lata 20, lata 30” . W zawodach startowali słuchacze ze szkół  zielonogórskich jak i z Gorzowa Wlkp.

Poziom mistrzostw był bardzo wysoki. Ocenie podlegał nie tylko makijaż, ale również fryzura i cała stylizacja modelki.

Bohaterkami tej edycji konkursu były słuchaczka I-go roku Ewa Żuromska laureatka II miejsca z modelką Justyną Piwko oraz słuchaczka II- go roku Joanna Szwajkowska z modelką Anną Kowalczyk.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

100% słuchaczy naszej szkoły zdało egzamin zawodowy w 2011 r.

Na ręce naszych absolwentów składamy serdeczne gratulacje.


Szczególne słowa uznania  kierujemy dla naszych najlepszych absolwentek, które osiągnęły najwyższe wyniki egzaminu zawodowego: Doroty Chronowskiej, Sylwii Migały, Anety Płuciennik (z etapu praktycznego), Natalii Fornal-Hudak, Doroty Chronowskiej, Elizy Baranowskiej (z etapu pisemnego z części pierwszej), Sylwii Migały, Moniki Jastrzębskiej, Doroty Kuczyńskiej, Pauliny Muszyńskiej i Doroty Chronowskiej (z etapu pisemnego z części drugiej).

Średnia wartość punktów z egzaminu w szkole była niezwykle wysoka. Z etapu pisemnego: z części pierwszej - 81,5%, z części drugiej 74,25%, a z etapu praktycznego 88,15%.

18 kwietnia w Medycznym Studium Zawodowym w Zielonej Górze przy ul. Wazów 44 odbyło się III sympozjum kosmetyczne.

Uczestnicy sympozjum zapoznali się z:

  • przedłużaniem rzęs techniką 1:1
  • trendami w makijażu na sezon wiosna-lato 2011
  • zabiegami odmładzającymi na twarz z kwasem hialuronowym "Źródło młodości" (Bielenda).

Podczas sympozjum odbył się Międzyszkolny Konkurs Stylizacji Płytki Paznokciowej  Dowolną Metodą "Maria Skłodowska-Curie. Chemiczne inspiracje".

Naszą szkołę w konkursie reprezentowały słuchaczki Paula Lepko i Kinga Nowohońska (modelka).

Za świetny występ naszym słuchaczkom składam serdeczne podziękowania.

Z ogromną radością pragnę poinformować, że już kolejny raz słuchaczka naszej szkoły – Medycznej Szkoły Zawodowej w Zielonej Górze zwyciężyła w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MAKIJAŻU O „BURSZTYNOWĄ POMADKĘ”.

Dnia  8 kwietnia 2011 roku odbył się V Ogólnopolski Konkurs Makijażu  o Bursztynową Pomadkę. 18-cie uczestniczek konkursu z całej Polski (Gdańsk, Gdynia, Warszawa, Gorzów Wlkp., Zielona Góra...) zmagało się z bardzo trudnym tematem „Bursztynowa wiosna”. Ale to nasza słuchaczka zachwyciła i urzekła komisję sędziowską  wykazując się najwyższymi umiejętnościami manualnymi, precyzją wykonania  oraz pomysłowością   w wykonaniu makijażu artystycznego.

Zwyciężczynią konkursu i właścicielką statuetki została Joanna Szwajkowska słuchaczka I-go roku, natomiast jej wspaniałą modelką była Agata Szwajkowska.
Gratulujemy naszej słuchaczce i życzymy dalszych sukcesów !!!

KOLEJNE PRESTIŻOWE ZWYCIĘSTWO!!!!

To już drugi raz słuchaczka naszej szkoły zwyciężyła w Ogólnopolskim Konkursie „O BURSZTYNOWĄ POMADKĘ”.

Dnia8 kwietnia 2011roku odbył się V Ogólnopolski Konkurs Makijażuo Bursztynową Pomadkę . 18-cie uczestniczek konkursu z całej Polski ( Gdańsk, Gdynia, Warszawa, Gorzów Wlkp., Zielona Góra...) zmagało się z bardzo trudnym tematem „Bursztynowa wiosna”. Ale to nasza słuchaczka zachwyciła i urzekła komisję sędziowskąwykazując się najwyższymi umiejętnościami manualnymi, precyzją wykonaniaoraz pomysłowościąw wykonaniu makijażu artystycznego.

Wlaścicielką statuetki została Joanna Szwajkowska słuchaczka I-go roku, natomiast jej wspaniałą modelką była Agata Szwajkowska.

Gratulujemy naszej słuchaczce i życzymy dalszych sukcesów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Medyczna Szkoła Zawodowa w Zielonej Górze zapewnia ciekawy program nauki i atrakcyjne zajęcia.

Słuchaczki Szkoły Kosmetycznej podczas nauki na semestrze III poznają tajniki  makijażu. Jednym z elementów nauki jest wykonanie metamorfozy, pomocne są stylizacje związane ze zmianą fryzur.

Zapraszamy do Galerii.

W ramach zdobywania dodatkowych kwalifikacji nasze słuchaczki uczestniczyły w dniu 06 listopada 2010 w profesjonalnym szkoleniu zabiegów firmowych Instytutu Kosmetyczno-Medycznego „Jadwiga”. Zapoznały się z techniką wykonywania następujących zabiegów:

  • Polski peeling ziołowy - zabieg głębokiego złuszczania
  • Rewolucyjny zabieg wyszczuplający SAIPAN
  • Eksfoliacja AHA i BHA 35%